Logo Logo Logo
Scroll icon
Hero background
Feather Feather

Politici si mysleli, že nás unaví. Že když to zdrží, tak se o slepice lidi přestanou zajímat.
Houbelec!

1 .

Hlasování o zákazu klecových chovů se blíží. Téměř 2 roky kampaňování jsou skoro u konce, jdeme do finálního tažení. Teď, nebo nikdy. Tohle je Vaše poslední příležitost, jak se o zákaz vlastnoručně zasadit.

Protože slepice do klece nepatří!

2 .

Připomeňte politikům důležitost zářijového hlasování přímo u Poslanecké sněmovny. Budou Vás míjet po cestě do práce i z práce, ve dne i v noci a za každého počasí. 24/7. Směny budou rozdělené po 12 hodinách a klec nesmí nikdy zůstat prázdná.

Protože bez Vás to nepůjde!

3 .

Kromě Vás budou u klece také další aktivisté a během dne se k Vám přidají i influenceři a známé osobnosti. U klece bude živo. V tomhle finálním tažení jde o všechno - a půjde to poznat. V září bude o slepicích mluvit celá republika.

Protože tam nebudete sami!

FAQ

1. Je to opravdu na 12 hodin?

Ano, směna na Měsíci v kleci je na 12 hodin vždycky od 8:00 do 20:00 a od 20:00 do 8:00. V kleci budeme nepřetržitě a vydržíme, dokud zákaz neprojde!

2. Můžu si dojít na záchod?

No jasně! Nemusíme tedy používat trusný pás jako slepice, ale využít komfortu mobilního WC na místě. K dispozici je pouze pro aktivisty.

3. Co když váhám nebo se trochu stydím?

V životě vždycky nejvíc litujeme toho, co jsme neudělali. Příležitostí, které jsme nevyužili. Tohle je finální tažení za slepice. TEĎ je čas se přidat a ukázat, v co skutečně věříte.

4. Ještě mi nebylo 18. Můžu se zúčastnit?

Pokud to dovolí rodič nebo zákonný zástupce, tak není důvod, proč ne! Stačí si vytisknout tenhle souhlas, vyplnit ho a odeslat společně s přihláškou na [email protected]