Regionální skupina Praha

Pomozte změnit osudy milionů trpících zvířat. Přidejte se k nám!

Je důležité, aby se o tématu ochrany zvířat mluvilo i mimo virtuální prostor. Především proto jsou tu naše regionální skupiny.

Jsme součástí života v Praze, setkáváme se s lidmi, ke kterým bychom se on-line nedostali, a pomáháme měnit jejich povědomí o zvířatech.

I vy můžete přispět a pomoci svými schopnostmi k pozitivním změnám pro zvířata. Stačí jen chtít, s ostatním vám pomůžeme. Vítáme každého bez ohledu na věk či předchozí zkušenosti.

Naše činnost se týká vážných témat, můžete se však u ní skvěle bavit. Kromě dobrého pocitu z reálné pomoci zvířatům vám může přinést jistotu smysluplně využitého času, když se něco podaří (např. zákaz kožešinových farem), spoustu zajímavých zážitků, ale také nová přátelství či podporu podobně smýšlejících lidí.

Chcete být v Obraze?
Sledujte nás na Facebooku.  fb.com/OBRAZpraha

Co v Praze děláme

OBRAZ tvoří lidé jako vy, kteří chtějí svým časem, dovednostmi či penězi pomáhat zvířatům. V pražské skupině se můžete věnovat tomu, co vás baví. Každý z vás dostane šanci využít své záliby či dovednosti a zároveň si můžete vyzkoušet cokoliv dalšího, co vás bude zajímat.

Čím se tedy v pražské skupině zabýváme?

  • Pořádáme stánky v ulicích města, nebo třeba na festivalech (sběr podpisů, informování veřejnosti).
  • Organizujeme různé akce, ať už samostatné nebo v rámci celostátních kampaní.
  • Pomáháme s fundraisingem.
  • Píšeme texty, jsme v kontaktu s médii.
  • Pořizujeme foto a videozáznamy akcí.
  • Tvoříme grafiku do tisku i na web.
  • Vymýšlíme nápady pro kampaně a podílíme se na jejich realizaci.

…a mnoho dalších zajímavých věcí. ????

Chci být součástí pražské skupiny

Výborně, váš zájem nás moc těší. ???? Nejlepším startem je některá z pravidelných informačních schůzek. Jejich termíny zveřejňujeme na Facebooku Obrazu, takže jej stačí sledovat a na jednu z nich se pak přihlásit a přijít. Nebo se rovnou ozvěte Vendy, naší vedoucí lokální skupiny, na adresu .

Nejprve bylo nutné civilizovat vztah člověka k člověku.

Nyní je třeba civilizovat vztah člověka k přírodě a zvířatům.

Victor Hugo