Jak můžu pomoct zvířatům?

Prohlédni si možnosti, jak se zapojit.

AKTIVISMUS V ULICÍCH

Vyjít mezi lidi!

Abychom našimi kampaněmi oslovovali širokou veřejnost a ne jen fanoušky našich sociálních sítí, je potřeba být vidět v ulicích.

Stánkování je o mluvení s lidmi, poslouchání jejich názorů a nastavování zrcadla. Na stánkování nikdy nejsi sám, máš s sebou partu lidí, kteří zvířata vidí stejně jako ty, venku se navíc pěkně protáhnete a bývá to i sranda. Navíc to má velký dopad!

Praha
Brno

AKADEMIE AKTIVISMU

Mám svůj nápad, jak pomáhat zvířatům, ale nevím, kde začít!

Přesně pro takové aktivisty jsme vytvořili několikaměsíční vzdělávací program.

Dozvíš se v něm, jak svůj vlastní nápad na pomoc zvířatům odstartovat, dáme ti všechno know-how, co máme. Jde nám totiž všem o stejný cíl, a to co nejrychleji pomoci co největšímu množství zvířat.

Více o akademii najdeš zde.

DÁRCE/DÁRKYNĚ

Dárcovství je taky formou aktivismu!

Pravidelní dárci a dárkyně jsou jádrem hnutí za zvířecí práva u nás. Dárcovství je způsob, jak hned teď přeměníš svoje hodnoty a přesvědčení v činy. Částka je na tobě, trvá to pár minut a i ty se hned budeš cítit lépe.

Celorepublikové i lokální akce, weby, videa, správa sociálních sítí, organizace kampaně - to všechno jsou nástroje, které pomáhají vyhrávat kampaně. Nic z toho není zadarmo.

Nastav svůj pravidelný dar zde.

Zvířecí spojka

Rychlá a praktická online pomoc s kampaněmi!

Zvířecí spojka je robot na Facebook Messengeru, který tě párkrát za měsíc bude žádat o rychlou pomoc s kampaněmi - napsat e-mail, nasdílet video nebo okomentovat článek. Je vždy jen na tobě, jestli na to zrovna máš čas a náladu nebo ne.

Síla Zvířecí spojky tkví v množství spojenců. Čím víc se nás do úkolu pustí, tím silnější je dopad těchto zdánlivě malých akcí. Díky Zvířecí spojce budete efektivně pomáhat zvířatům ať už žijete v Třešti nebo v Sydney.

Do Zvířecí spojky se přihlaš kliknutím sem.

NAJDI SI SVOU ROLI

Dobrovolnické role pro tebe!

Pro lidi jako ty jsou tady dobrovolnické role. Jejich rozpětí je pestré a záleží jen na tobě, která ti nejvíc sedne. Psaní textů na webové stránky, koordinace lidí, vytváření grafiky nebo úklid skladu. Koukni a uvidíš.

Ať už chceš porozumět strategiím a taktikám boje za práva zvířat u nás, chceš se něco naučit nebo jen hledáš smysluplné koníčky, na webu myjsmeobraz.cz si určitě vybereš.

Na doporučené role pro Vás se podívej tady!

PŘIPOJ SE K ROSTLINNĚ

Rostlinné dobrovolnické role pro tebe!

Jak inspirovat lidi rostlinným jídlem? Najdi si svou roli a přidej se do dobrovolnického týmu Rostlinně. Jejich rozpětí je pestré a záleží jen na tobě, která ti nejvíc sedne - od psaní textů, přes jednání s lidmi až po grafiku.

Ať už chceš porozumět strategiím a taktikám boje za práva zvířat u nás, chceš se něco naučit nebo jen hledáš smysluplné koníčky, na webu myjsmeobraz.cz si určitě vybereš.

Na doporučené role se podívej tady!

PŘIPOJ SE K OBRAZU

OBRAZácké dobrovolnické role pro tebe!

Jak lidem ukazovat pravdu o týrání zvířat ve velkochovech? Najdi si svou roli a přidej se do dobrovolnického týmu OBRAZu. Jejich rozpětí je pestré a záleží jen na tobě, která ti nejvíc sedne - od psaní textů, přes jednání s lidmi až po grafiku.

Ať už chceš porozumět strategiím a taktikám boje za práva zvířat u nás, chceš se něco naučit nebo jen hledáš smysluplné koníčky, na webu myjsmeobraz.cz si určitě vybereš.

Na doporučené role se podívej tady!

ROSTLINNĚ AMBASADOR

Chcí víc než hranolky s kečupem!

Rolí ambasadorů je pomoci restauracím s rozšířením rostlinné nabídky. Jednáním s provozními místních podniků budeš měnit své město k lepšímu. Každá vyjednaná rostlinná položka v menu bude tvojí odměnou a obrovským přínosem pro ostatní zákazníky.

Majitelé restaurací často nechápou, proč by měli na denním menu mít něco rostlinného a spousta kaváren nabízí jen mléko živočišného původu. S tvojí pomocí už brzy najdeme v menu restaurací po celém Česku víc než jen hranolky s kečupem.

Klikni sem pro víc informací o roli ambasadora.

LOKÁLNÍ SKUPINA

Za zvířata se postavím i mimo virtuální prostor!

Lokální skupina v Brně / Praze / Ostravě se stará o to, aby se o tématu ochrany zvířat mluvilo i mimo obrazovky počítačů a telefonů. Každý člen nebo členka tomu pomáhá takovým způsobem, jaký mu nejvíc vyhovuje.

Být členem skupiny vyžaduje odvahu vyjít se svým přesvědčením do ulic, chuť trávit svůj čas smysluplně a ochotu poznat se s podobně naladěnými lidmi. Všichni už se na tebe těší.

Informace o Obráncích v regionech najdeš zde:

Praha
Brno
Ostrava
Pro více informací napiš [email protected]

SÓLO AKTIVISTA

Za zvířata se postavím i mimo virtuální prostor!

Sólo aktivista se stará o to, aby se o tématu ochrany zvířat mluvilo i mimo obrazovky počítačů a telefonů. Tvoje práce bude velice důležitá - jedině s tebou se totiž informace o boji za práva zvířat dostanou i k lidem, kteří by je měli nejvíc slyšet.

Základem pro tvůj úspěch bude ochota stát se hlasem zvířat ve tvém městě. Distribuce výzev, letáků a plakátů, rozšiřováním řad Obránců, debaty s obyvateli, podpora celostátních kampaní - to bude tvůj úkol.

Klikni sem pro víc informací o roli sólo aktivisty.

VOLAVKA/VOLAVÁK

Povídat, naslouchat a o dary žádat!

Volavky mluví s lidmi a žádají je o pravidelné měsíční dary. Díky tvojí práci se budou zvyšovat měsíční příjmy OBRAZu a s nimi i množství práce, kterou pro zvířat dokážeme vykonat.

Volavka nebo volavák v sobě kloubí hned několik důležitých vlastností. Od ochoty jednat s lidmi a pokládat jim důležité otázky po umění vyrovnat se s odmítnutím. Volavek není nikdy dost, přidej se nyní.

Klikni sem pro víc informací o roli volavky.