ZAPOJTE SE

  Staňte se obráncem zvířat

  Obránci zvířat jsou lidé aktivně zapojeni do ochrany zvířat, ať už
  dárcovstvím, aktivismem nebo rovnou obojím naráz.
  Staňte se Obráncem zvířat ještě dnes!

  TYPY ZÁVAZKŮ

  Dárce / Dárkyně

  Času nemám nazbyt, jdu do toho pravidelnými dary! OBRAZ podpořím pasivně.
  Každý z nás má svůj život a svoje starosti. Naštěstí existuje možnost svoje hodnoty a přesvědčení podpořit zatím jenom pravidelnými dary.

  2v1

  Obojí na plný plyn

  Co můžu, to dám, co můžu, to udělám. Zvířata jsou pro mě na prvním místě.
  Pokud můžete a máte chuť, zvolte prosím tuto možnost. Dar jednou za měsíc a pár večerů strávených psaním politikům nebo účastí na akcích je to nejmenší, co můžete pro zvířata udělat.

  Aktivista / Aktivistka

  Čas si pro obranu zvířat udělám vždy, pustím se do práce! OBRAZ podpořím aktivně.
  Máte spoustu energie, nápadů a volného času? Perfektní. Přeměňte je v reálná vítězství na poli zvířecích práv. Aktivismus a dobrovolnictví je cesta pro Vás.

  Napadá Vás něco, co bychom měli vědět?

  Zde můžete napsat cokoli o sobě, Vašich hodnotách a přesvědčení

  Kontaktní údaje

  Použijte prosím jiný prohlížeč (například Chrome, Edge, Safari, ..)

  Ke koordinaci používáme FB Messenger. Aktivistům říkáme Zvířecí spojka a už mají za sebou dost úspěchů nejen v podobě závazků společností k ukončení prodeje klecových vajec. Náš bot Evelína Vám všechno vysvětlí a v pravidelných intervalech Vám bude posílat úkoly.

  Pro pokračování zaškrtněte políčko vlevo. Pokud nejste přihlášeni na Facebooku, nezapomeňte se v okénku přihlásit. Je to na Vás příliš? Nevadí. Zvolte prosím možnost stát se dárcem/dárkyní a podpořte zvířata pasivněji.

  Na závěr si neodpustíme pár poznámek:

  Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s Vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

  V OBRAZu mají místo všichni, kdo věří, že ke zvířatům se dá chovat lépe. Člověk prostě nemá rozum na to, aby ubližoval a ničil, ale na to, aby se zastal slabších. Vítejte mezi svými.

  Moc díky za Vaše rozhodnutí, jste úžasný člověk.

  Barbora Trnková

  koordinátorka Obránců zvířat

  Ahoj, já jsem Bára a v OBRAZu mám na starosti práci s aktivisty. Pomůžu, poradím, zadám úkol, pochválím. Prostě všechno, aby Vám u nás bylo dobře a Vaše odhodlání pomoc zvířatům dostalo správný směr. Po prvních pár aktivitách se s Vámi spojím a probereme, co všechno ještě můžete udělat. Nezapomeňte že jde dělat oboje, můžete i darovat.

  Jana Menčíková

  koordinátorka Volavek

  Ahoj, já jsem Jana a v OBRAZu mám na starosti práci s dárci. Vedu náš tým péče o dárce a společně se snažíme získat co nejvíce peněz na boj za práva zvířat. Každý dárce je důležitý a čím víc nás bude, tím víc toho můžeme pro zvířata udělat. Mým úkolem je zajistit, že Vaše dary dojdou na správné místo. Ze zkušenosti vím, že být dárcem i aktivistou je ta nejlepší kombinace.