32 TISÍC PODPISŮ PROTI KLECÍM! 

Díky, že Vám na zvířatech záleží. Věřte, že nejste sami. Jenom mezi Obránci zvířat se našlo 32 000 odhodlaných lidí, co se za Konec doby klecové postavili svým podpisem. 

Nyní nás čeká podzimní bitva za legislativní zákaz klecových chovů slepic v ČR. Slepice v klecích stojí celý život na mřížích, nevidí denní světlo a nemohou si ani roztáhnout křídla. 

Jak se můžete zapojit teď hned právě Vy? Přiložte ruku k dílu a darujte! Jedině tak zajistíte, že v průběhu kampaně nedojdou peníze.. Dárcovství je totiž hlavní způsob jak můžete spolu s OBRAZem budovat svět, který si pro zvířata přejete.

Mimořádný dar použijeme na zaplacení všech těch faktur, které vznikly během sběru podpisů za Konec doby klecové (a že jich není málo!).

Měsíční dary zajistí, že během dalšího kampaňování prostě nedojdou peníze. Pravidelné dárcovství je způsob, kterým můžete přeměnit své hodnoty a přesvědčení v činy. 

Rozhodnutí je na Vás, jenom Vy totiž víte, která možnost se Vám v tuto chvíli zamlouvá.

 

Chci darovat

Zadejte částku pro svůj jednorázovýpravidelný dar

/Měsíčně Chci darovat pravidelně Chci darovat pouze jednorázově

Kontaktní údaje

Platební metoda

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s Vašimi daty, najdete v tomto dokumentu a v podmínkách portálu DARUJME.CZ, který pro zpracování darů využíváme. Budeme Vás informovat o tom, jak Vaše dary pomáhají.
Výše daru:
/ jednorázověpravidelně
Boj za práva zvířat má smysl. Stanu se dárcem a postavím se za své hodnoty a přesvědčení.