Právě před Vámi leží historicky největší příležitost, jak změnit životní podmínky zvířat v Evropské unii!

žádné dlouhé a trýznivé cesty v kamionech po světě, už žádné utrpení pro lišky a norky na kožešinových farmách a ani žádné mačkání v klecích pro hospodářská zvířata po celé EU! A to jsou jen střípky toho, co všechno máme šanci změnit.

Evropští představitelé si totiž i díky úspěšné občanské iniciativě Konec doby klecové uvědomili, že je potřeba brát ochranu zvířat skutečně vážně. Proto chtějí udělat revizi právních předpisů, které se dotýkají životních podmínek zvířat. A Vy teď máte jedinečnou příležitost přispět svým hlasem k tomu, aby se pro zvířata v EU udělalo maximum!

Větší příležitost zakotvit dobré životní podmínky zvířat do právních předpisů EU tu ještě nebyla a pravděpodobně už dlouhou dobu nebude. Pro evropské představitele je důležitý názor občanů, proto máte k dispozici dotazník týkající se ochrany zvířat v EU. Je nesmírně důležité, aby ho pro zvířata vyplnilo co nejvíce lidí.

Rádi Vám to maximálně zjednodušíme, proto jsme vytvořili tento návod, který Vás vyplněním dotazníku provede krok za krokem. Celé to potrvá asi jen 10 minut.

 

Registrace a osobní údaje

      1. Klikněte na TENTO ODKAZ, který vede k vyplnění formuláře.

      2. Posuňte stránku dolů a klikněte na žluté tlačítko s nápisem Odpovězte na dotazník

      3. Nyní budete přesměrování na stránku, na které najdete různé možnosti přihlášení. Vyberte prosím možnost, která Vám nejlépe vyhovuje. (Můžete si vybrat mezi přihlášením přes samostatný účet EU, Facebook, Google, Twitter nebo eID.)

       4. Po přihlášení budete automaticky přesměrováni na dotazník.

       5. Zadejte své jméno a e-mailovou adresu a vyberte preferovaný jazyk dotazníku.

       6. Zadejte svou zemi původu a kdo bude odpovídat na dotazník. Nejpravděpodobněji budete vyplňovat dotazník „jako občan EU“, ale je také možné jej vyplnit jménem organizace nebo společnosti.

       7. Vyberte, jestli odpovědi zašlete anonymně nebo veřejně.

       8. Zaškrtněte políčko před nápisem „Souhlasím s ustanoveními o ochraně osobních údajů

 

Dotazník

Po úspěšném zadání osobních údajů budete vyplňovat otázky ze 14 různých oblastí. Jako vodítko jsme pro Vás připravili TENTO DOKUMENT, ve kterém najdete, jak dotazník vyplnil v nejlepším zájmu zvířat OBRAZ. Pokud chcete odpovědět jinak, samozřejmě to můžete udělat.

 

Mockrát děkujeme, že jste využili této jedinečné příležitosti a zase jednou zvedli svůj hlas pro zvířata!