Máte chuť se konečně začít věnovat naplňující a smysluplné práci? Chcete reálně měnit životy milionů zvířat k lepšímu? Toužíte chodit do práce s úsměvem kvůli skvělé partě stejně naladěných kolegů?

Pokud odpovídáte ano, ano, ano, tak máte jedinečnou šanci, protože hledáme posily do našeho týmu. Momentálně toužíme po:

Rok 2020 se nesl ve znamení boje za zákaz klecových chovů slepic. A podařilo se! Přes dva roky vytrvalé práce celého obrazáckého týmu přinesly svoje ovoce a klecové chovy v České republice skutečně skončí.

V ochraně zvířat však stále čekají daleko větší výzvy a proto potřebujeme rozšířit i náš odhodlaný tým. Pokud tedy teď hledáte možnosti, jak svůj pracovní život přetavit v něco smysluplného. Pokud chcete, aby práce nebyla tolik prací, ale spíš životním posláním a chcete konat dobro pro zvířata, jste přesně na té správné adrese. Ten pocit, když se díky Vašemu přičinění změní svět pro zvířata k lepšímu, je opravdu k nezaplacení.

Už vybudovaný tým spolupracovníků, kolegů, ale taky blízkých přátel, který dotáhl zákaz klecových chovů,  je motivovaný pokračovat v práci pro zvířata, ale dobře si uvědomujeme, že na nás čekají další obtížné úkoly a sami to v současném složení nezvládneme. Potřebujeme proto posily, aby i další kampaň dopadla dobře a zvířatům se u nás žilo zase o něco lépe.

Prohlédněte si inzeráty na vypsané volné pozice a zvažte, jestli některá není přesně pro Vás. A hlavně se nebojte přihlásit. Byla by škoda přijít o skvělého parťáka jen proto, že teď nedokážete zhodnotit, jestli se na danou pozici hodíte nebo ne.

Pečlivě si vybíráme, abychom se spolu navzájem všichni cítili dobře a táhli pro zvířata za jeden provaz, což je ve výsledku benefit pro všechny.

Co u nás rozhodně můžete čekat?

  • Smysluplnost práce
  • Podporu – nebudete hozeni do vody se slovy: „Tak plav.“
  • Pochopení
  • Osobní, přátelský přístup
  • Spoustu svobody
  • Žádnou nudu a stereotyp (někdy fakt nevíte, k čemu všemu se v rámci pozice vlastně dostanete)
  • Dog-friendly office
  •  A víc najdete u jednotlivých pracovních pozic… Tak šup na ně.

 Snad se brzo uvidíme.

Pokud jste zvědaví, proč zase někoho hledáme a jak to u nás vlastně chodí, dozvíte se víc TADY.