BENEFIČNÍ KALENDÁŘ 2019

Podpořte darem kampaň proti chovu slepic v klecích a získejte nádherný benefiční kalendář. Kalendář je týdenní a má samostatně otáčecí obrázky, takže si svůj oblíbený můžete nechat tak dlouho, jak jen chcete.

Každý den Vám tak bude připomínat, co je pro Vás v životě důležité. Rok 2019 znamená pro slepice v klecích naději, že se něco změní. A to jen díky Vám.

Kalendář získáte po odeslání daru v jakékoliv výši na kampaň proti klecovým chovům slepic*. Pokud Váháte mezi jednorázovým a pravidelným darem, tak určitě doporučujeme ten pravidelný. Jedině tak můžeme boj proti klecovým chovům slepic plánovat dopředu a zaručit, že během kampaně nedojdou peníze.

* Akce platí od 4.12. do vyčerpání zásob. Vyhrazujeme si právo kalendář nezaslat, především pokud dar nebude pokrývat náklady na kalendář a poštovné.

Chci darovat

Zadejte částku pro svůj jednorázovýpravidelný dar

/Měsíčně Chci darovat pravidelně Chci darovat pouze jednorázově

Kontaktní údaje

Platební metoda

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s Vašimi daty, najdete v tomto dokumentu a v podmínkách portálu DARUJME.CZ, který pro zpracování darů využíváme. Budeme Vás informovat o tom, jak Vaše dary pomáhají.
Výše daru:
/ jednorázověpravidelně
Boj za práva zvířat má smysl. Stanu se dárcem a postavím se za své hodnoty a přesvědčení.