VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ OBNOVENO, PŘIHLÁŠKY PŘIJÍMÁME DO ÚTERÝ 11. ÚNORA. NÁPLŇ POZICE JSME NA ZÁKLADĚ PŘEDEŠLÉHO KOLA UPRAVILI.

Sociální sítě jsou silným nástrojem, jak dostat naše sdělení mezi širokou veřejnost. Udržovat pravidelný kontakt s našimi podporovateli je stěžejní. A jedním kliknutím dokážeme dostat např. záběry až ke statisícům lidem. Pokud si dokážete představit, kolik práce to „jedno kliknutí“ obnáší, možná jste ten pravý kandidát / ta pravá kandidátka!

Naší vizí jsou sociální sítě založené na dobrovolnících, náš nový koordinátor se musí těšit na spolupráci se skupinou dobrovolníků. Musí mít v malíčku nejen vizi a styl, jak naše sociální sítě mají vypadat, ale i vedení a inspirování lidí.

Občas přijde materiál, jehož vyznění bude pro kampaň zásadní. Proto se koordinátor bude jednou za čas muset ujmout i „dělničiny“ na sockách a obsah vytvořit, vše odkomunikovat a pohlídat si komentáře.

Úspěšnému kandidátovi nepředáme oba profily (OBRAZ i Rostlinně) ze dne na den. Zaučování bude mít několik fází:

  1. tandemové spravování sítí OBRAZu s Janou (cílem je ošahat si „dělničinu“, předat si vybudované know-how a nasát kampaňovou komunikační strategii)
  2. převzetí zajetého dobrovolnického týmu pro Rostlinně
  3. vybudování dobrovolnického týmu i pro OBRAZ (koordinátorka dobrovolníků Bára pomůže s náborem)

Požadavky:

        kreativita a pečlivost
        komunikativnost a výborná čeština
        základy online grafiky
        schopnost vést dobrovolníky
        orientace v sociálních sítích (Facebook, Instagram, ale trochu i Twitter a LinkedIn)

Nabízíme:

        smysluplnou práci v týmu lidí zapálených pro ochranu zvířat
        HPP
        zázemí pražské kanceláře (ale i částečnou možnost homeoffice)
        příspěvek na Multisportku (zaměstnanci se strhává pouze 200,- z výplaty)

Pozici chceme primárně obsadit zaměstnancem/zaměstnankyní na fulltime, ale vhodným kandidátům dokážeme případně pozici přizpůsobit i jinak.

V případě zájmu o spolupráci pište prosím na adresu [email protected] a do předmětu uveďte “Koordinátor/ka sociálních sítí”. Preferujeme Prahu a okolí.

K e-mailu přiložte:

1) své CV
2) text na jednu stranu (možno v odrážkách) o sociálních sítí OBRAZu a Rostlinně – ke každému profilu zvlášť (zaměřte se na pozorování komunikačního stylu, grafiky, typu postů atp.)

Přihlášky přijímáme do 11. února 2020. Nekompletní přihlášky bohužel nebudeme posuzovat.

O práci v OBRAZu si můžete přečíst v tomto rozhovoru.