Byli jste už letos na dovolené? Letní čas dovolených je totiž perfektní k přemítání o tom, co je ve Vašem životě skutečně důležité a co Vám dává smysl. Možná jste přišli na to, že se Vaše hodnoty (třeba i vlivem pandemické situace) v poslední době změnily.

Pokud tomu tak skutečně je, je ten správný čas na změnu. I my potřebujeme nové, akční tváře s chutí věnovat se smysluplné práci. A tak tu pro Vás máme oboustranně výhodnou nabídku. Hledáme totiž posily na tyto pozice:

Nabídněte nám svou energii, zápal, nápady a nadšení pro dobrou věc a my Vám na oplátku dáme smysluplnou, pestrou, nestereotypní a naplňující práci v kolektivu podobně smýšlejících lidí. Pořád ještě váháte?

Neváhejte, teď je opravdu ten nejlepší čas na změnu. Řekneme Vám proč:

  • U nás dostanete šanci změnit svět k lepšímu – pro zvířata i planetu.
  • V izolaci mnoho z nás zjistilo, jak důležité jsou dobré mezilidské vztahy. I na ty si u nás potrpíme a chceme někoho, kdo nám do týmu zapadne, aby se tu i on nebo ona cítili dobře.
  • V pandemii se změnily pracovní zvyklosti a postupy. Jsme moderní organizace, která jde s dobou, a homeoffice nebo flexibilní pracovní doba pro nás není tabu.
  • Máte chuť se rozvíjet, dostávat se k novým věcem a celkově růst? Tak jsou naše pracovní pozice přímo pro Vás.
  • I v nejisté koronavirové době jsme stabilním zaměstnavatelem, jsme sázkou na jistotu. Organizace i její plány a cíle rostou, proto potřebujeme i větší tým s novými nápady.

Už neváhejte a naskočte na letní vlnu změny. Prohlédněte si inzeráty výše, zvažte, která pozice by Vám nejlépe sedla, a pošlete nám přihlášku. A když si to na pohovoru vzájemně sedne, tak máme vyhráno… Vy, my i zvířata.

Pokud Vás zajímá, proč pořád někoho hledáme. Můžete si to přečíst TADY.

 

PS: Práva zvířat a rostlinná strava jsou čím dál důležitější téma pro celou naši společnost. Budoucí generace budou zmateně kroutit hlavou nad tím, jak jsme se mohli v minulosti chovat ke zvířatům s takovou mírou nezájmu, apatie a krutosti. Trend ale už existuje, svět zvířat se den ode dne mění. A když se daří, tak je potřeba o to víc šlápnout na plyn. Vaše úspěchy, Vaše tvrdá práce a Vaše nasazení nyní tohle všechno urychlí do budoucna. Díky práci u nás dostanete příležitost být toho všeho součástí. Přihlaste se – je to ve Vašich rukou.