Vypadá to, že rok 2022 bude všelijaký, ale už teď je jasné, že pohledem ochrany zvířat to bude rok velký a důležitý. Proč? Dočtete se níže. My ale už nyní víme, že nás čeká hromada práce a dobrodružství, a proto mezi sebou rádi přivítáme nové kolegy.

Pokud chcete být u toho, kde se všechno děje, tak neváhejte a prohlédněte si nabízené pozice.

Aktuálně hledáme:

 

A proč bude tento rok tak výjimečný?

 

1. Máme novou Sněmovnu, a tak musíme dohlížet na to, aby se strany činily a pracovaly na slibech, které zvířatům daly v rámci projektu Volím pro zvířata.

2. Loni na podzim jsme našli nového koordinátora kampaně Radima, a tak ji už brzy s velkou parádou spustíme. Tato kampaň se bude týkat obrovského množství zvířat. To znamená spoustu práce pro Radima, který na to nemůže být sám a bude potřebovat pomoc.

3. A zapomenout nesmíme ani na projekt Rostlinně, který už brzy oslaví 3. narozeniny a bude pořádat i 3. ročník úspěšné byznysové konference Plant-Powered Perspectives. A jelikož toho Rostlinně dělá fůru (Hodnocení řetězců, Produkt roku nebo třeba Měsíc bez příplatku), nová koordinátorka Lujza potřebuje někoho k ruce.

 

A tak zase jednou nabíráme!

Pokud chcete být u reálných změn pro zvířata nebo u rozšiřování rostlinné kuchyně do obchodů, restaurací a zkrátka všude, kam se dá. Jste zrovna teď na správné adrese.

Není nic jednoduššího, než si přečíst popis jednotlivých pozic a vybrat si tu správnou právě pro Vás. Pozice jsou navíc vzájemně kombinovatelné, tak proč to nezkusit rovnou na dvě?!

 

Co u nás čekat?

Smysluplnost práce je dobrá věc, ne? Té tu najdete vagony. Samozřejmě na to nebudete sami a náš skvělý tým kolegů se Vám bude na začátku snažit co nejvíc pomoct a vtáhnout Vás do děje! Ale nebojte, nejsme tu v Alcatrazu, a tak Vás nebude furt někdo hlídat. Nutná není ani každodenní docházka do kanclu, takže si u práce klidně bafejte doma z vodní dýmky. A když už půjdete do kanclu, tak klidně vemte i Vašeho čtyřnohého parťáka, už tu máme celkem smečku, určitě zapadne!

 

Zní to super? Dává to smysl? Pomáhat zvířatům je cesta, jakou by se Váš život měl ubírat? Tak už nečekejte! Pozice jsou exkluzivní a po jejich obsazení určitě nic podobného vypisovat nebudeme!

Kdo by nechtěl klábosit s Benem Cristovaem a ochutnávat u toho nejnovější rostlinná mléka? My teda jo! Ale my už tu taky pracujem!

 

Přidáte se?

Pokud jste zvědaví, proč zase někoho hledáme a jak to u nás vlastně chodí, dozvíte se víc TADY.