SIGNAL FESTIVAL

Přemýšleli jsme o tom, jak téma klecových chovů co nejvíce zviditelnit. Napadlo nás navázat spolupráci s největší kulturní akcí v České republice, kterou je pro svou návštěvnost právě Signal festival. A vyšlo to! ????

O instalaci 3CZ 1234

Instalace otevírá diskusi nad tím, jak se v 21. století stále chováme ke zvířatům kvůli zisku. Labyrint klecí,  žárovek a sugestivní zvukové stopy vytváří neklidné klaustrofobické prostředí. Přenáší tak způsob života téměř 4,5 miliónů českých nosnic do centra Prahy. Návštěvníci mohou prostoupit celou instalací, vnímat provokativní, naléhavý a zároveň pietní charakter tohoto díla. Instalace vznikla ve spolupráci s multimediální umělci Gabriela Prochazka (autorka instalace) a Robert Lippok (autor hudební skladby).

Chcete být u toho?

Abychom nepropásli tuhle jedinečnou akci, kam se chystá více než půl milionu lidí, potřebujeme právě Vás! Hledáme dobrovolníky na dny 11. – 14. října, směny si můžete vybrat buď od 18:45 do 21:30 nebo od 21:30 do 00:15. Pokud je Vaše odhodlání veliké, neváhejte se zapsat na obě směny po sobě a klidně i ve více dnech. Čím víc nás bude, tím lépe! Budeme zodpovídat dotazy na infostánku a sbírat podpisy pod petice.

Pomoc uvítáme od technicky zdatných jedinců i při stavbě a bourání instalace ve dnech 8. a 15. října.

Pokyny pro výběr termínu najdete ZDE.

Kontaktní osoba v případě otázek: Barbora Trnková, 732 838 142, [email protected]