Také Vás štve, že se Agrofert rozhodl brát si nevinné slepice za rukojmí a vylévat si na nich vztek? Slepice, které si už tak dost protrpěly v malých stísněných klecích? Že těch pár šťastnějších namísto dožití v domácím chovu čekají jatka stejně jako miliony ostatních?

Napište prosím holdingu Agrofert, aby se namísto mstění se na slepicích raději zavázal k postupnému přechodu na bezklecové chovy a k používání bezklecových vajec ve své potravinářské výrobě a dalších procesech. Vyzvěte Agrofert, aby se stejně jako jiné významné firmy, například Tesco, Kaufland, Lidl nebo Dr. Oetker, zavázal k tomu, že během několika let přestane podporovat chov slepic v klecích.

Společnost Agrofert má jedinečnou příležitost ukázat, že je moderní firmou patřící do 21. století, vědomou si své odpovědnosti vůči zvířatům, udělat správný krok a zavázat se, že namísto brutálních klecových chovů bude v budoucnu provozovat a podporovat ohleduplnější bezklecové chovy.

Pište prosím na e-mailovou adresu [email protected]. Prosíme o slušnost, vulgarity nikomu nepomohou. Moc děkujeme, že vám není osud milionů zbytečně trpících slepic lhostejný!